DKW Club Nederland Veilingpagina

Alleen als lid van de DKW Club Nederland kunt u bieden. Daarvoor moet u ingelogd zijn.

U kunt hier inloggen.

LET OP! Biedingen zijn bindend en onherroepelijk.
Daarom adviseren wij uitdrukkelijk om gebruik te maken van de kijkdagen. Juist omdat het om gebruikte of new old stock-artikelen gaat. Tijdens de openingsdagen van het magazijn, op zaterdag 16 december 2023 en zaterdag 20 januari 2024 kunt u de onderdelen bekijken vóórdat u een bod plaatst.
Bekijk beslist onze veilingvoorwaarden.

Deze veiling loopt af op 27 januari 2024.

Gewonnen items kunnen worden opgehaald op zaterdag 17 februari 2024.

Bieden is alleen mogelijk wanneer je lid bent.

DKW 1000 SP COUPE

Current Bid : €2,100.00

Ended ago:
449 dagen
5 uren
41 minuten
1 seconde
Dit kavel is verkocht aan vedde205@planet.nl voor €2,100.00 .

Het betreft een restauratie project, waarmee men al is begonnen. De auto is grotendeels compleet, al kan er nog wel iets ontbreken. Volgens de vorige eigenaar is de motor gereviseerd en ook de startmotor en dynamo met waterpomp zijn gereviseerd. Reparatie inlasplaatwerk is erbij. Chassis is gestraald en gecoat. Chassis nummer is 6815003594. De SP is eventueel te bezichtigen op afspraak i.o.m. met Roel van Drogen. Al met al een unieke kans om een SP weer rijklaar te maken. Een SP is een investering waard, gezien de vrij hoge marktwaarde!

Voor meer informatie: 06-24250509 (Roel van Drogen). Voor meer foto’s, graag een verzoek sturen naar motormagazijn@dkwclub.nl (Arie Schenk).

Bieder Naam Gebodenprijs Wanneer
vedde205@planet.nl €2,100.00 449 dagen geleden
r.vennix@live.nl €1,800.00 449 dagen geleden
noudjesmulders@gmail.com €1,750.00 449 dagen geleden
r.vennix@live.nl €1,650.00 455 dagen geleden