DKW 1000 SP COUPE

Current Bid : €2,100.00

Ended ago:
422 dagen
13 uren
41 minuten
28 seconden
Dit kavel is verkocht aan vedde205@planet.nl voor €2,100.00 .

Het betreft een restauratie project, waarmee men al is begonnen. De auto is grotendeels compleet, al kan er nog wel iets ontbreken. Volgens de vorige eigenaar is de motor gereviseerd en ook de startmotor en dynamo met waterpomp zijn gereviseerd. Reparatie inlasplaatwerk is erbij. Chassis is gestraald en gecoat. Chassis nummer is 6815003594. De SP is eventueel te bezichtigen op afspraak i.o.m. met Roel van Drogen. Al met al een unieke kans om een SP weer rijklaar te maken. Een SP is een investering waard, gezien de vrij hoge marktwaarde!

Voor meer informatie: 06-24250509 (Roel van Drogen). Voor meer foto’s, graag een verzoek sturen naar motormagazijn@dkwclub.nl (Arie Schenk).

Bieder Naam Gebodenprijs Wanneer
vedde205@planet.nl €2,100.00 422 dagen geleden
r.vennix@live.nl €1,800.00 422 dagen geleden
noudjesmulders@gmail.com €1,750.00 422 dagen geleden
r.vennix@live.nl €1,650.00 428 dagen geleden