RT200S motorfiets

Motorfiets RT200S. Restauratieproject. Is niet compleet. Motor zit los. Kenteken ontbreekt. Mooie basis voor een restauratie. Zie de foto’s.

Wij raden u aan om de motorfiets te bekijken bij onze magazijnlocatie in Ruinerwold voordat u een bod uitbrengt. Zie ook onze veilingvoorwaarden wanneer u van plan bent om te bieden op dit object.

23-10-2021 23:15, Omschrijving aangepast van RT250S naar RT200S.

Geef een antwoord